یکشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۲۹

روابط عمومی سازمان باغستان‌های سنتی شهرداری قزوین خبر داد:

بازداشت گروه دیگری از سارقان محصولات باغستان‌های سنتی در منطقه قراد آباد

گروه دیگری از سارقان محصولات باغستان‌های سنتی در منطقه قراد آباد به دام افتادند و بازداشت شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان باغستان‌های سنتی شهرداری قزوین، با اطلاع‌رسانی یکی از باغداران و عملکرد به موقع تیم فعال گشت‌زنی و حفاظت سازمان باغستان‌های سنتی شهرداری قزوین، با همکاری همه جانبه پرسنل نیروی انتظامی، گروه دیگری از سارقان محصولات باغستان‌های سنتی در منطقه قراد آباد به دام افتاده و تحویل مراجع قانونی شدند.

در فصل برداشت محصول، عده‌ای از سارقان در کمین هستند تا دسترنج سالیانه باغداران را به سرقت ببرند و بدون شک این حرکت ناپسند آسیب‌هایی برای باغداران و باغستان‌های سنتی قزوین که میراث هزار ساله این استان به شمار می‌رود، در پی خواهد داشت.

از همین رو، تیم‌های فعال گشت‌زنی و حفاظت سازمان باغستان‌های سنتی شهرداری قزوین با کمک عوامل نیروی انتظامی مستقر در این سازمان، به‌طور شبانه روزی در حال حفاظت از باغستان‌های سنتی هستند که این‌ اقدام، در راستای حفظ و صیانت و همچنین کمک به باغدارانی است که مدت یک سال در انتظار برداشت محصول به سر برده اند.

روابط عمومي سازمان باغستان‌هاي سنتي قزوين از شهروندان گرامی به‌ويژه  باغداران زحمتکش درخواست كرد كه به محض مشاهده موارد مشکوک، با سامانه ۱۳۷شهرداری قزوین تماس حاصل كنند. 

پايان پيام 

تصاویر مرتبط