English (United States) Persian (Iran)
امروز: سه شنبه، 23 مرداد 1397 
English (United States) Persian (Iran)
عناوين اخبار

چاپ


بيانيه شهردار و رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين به مناسبت 9دي

شهردار و رييس شوراي اسلامي شهر قزوين در بيانيه‌اي مشترك حماسه نهم دي را ماه تجلي قدرت الهي در هويت اسلامي و بنيان مردمي انقلاب دانستند.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ در متن اين بيانيه كه از سوي فرج‌اله فصيح‌رامندي رييس شوراي اسلامي شهر و مسعود نصرتي شهردار قزوين صادر شده، آمده است؛ خداوند را شاکريم که با عنايت خاص او بار ديگر امت انقلابي و هميشه سربلند ايران اسلامي با خلق حماسه ديگر تمام تلاش هاي دشمنان داخلي و خارجي نظام و انقلاب را خنثي کرده و برگ زرين ديگري در کارنامه درخشان انقلاب اسلامي به ثبت رسانيدند.

 در ادامه اين بيانيه آمده است؛ نهم دي ماه تجلي قدرت الهي در هويت اسلامي و بنيان مردمي انقلاب بود، روزي که تکليف گرايان حسيني، دنيا طلبان داخلي و اسلام ستيزان خارجي را منکوب کرده و پايبندي خود را به نظام اسلامي ثابت کردند.

 در اين بيانيه اشاره شده است؛ به فرموده مقام معظم رهبري (( مدظله العالي )) حماسه نهم دي ثابت کرد که نظام متعلق به خود مردم است.

 شوراي اسلامي شهر و شهرداري قزوين با تبريک فرا رسيدن روز نهم دي ماه به ملت باکرامت ايران اسلامي و به ويژه مردم شهيد پرور و با بصيرت قزوين اعلام مي‌دارد که امروزه بر همه کسانيکه دل در گرو انقلاب و آرمان هاي امام راحل (ره) دارند وظيفه است با شناخت و بصيرت کافي و حفظ تداوم فرهنگ انقلابي و پيروي از رهنمودهاي حکيمانه رهبـر فرزانه انقلاب حضرت آيت ا... خامنه اي (( دامت برکاته )) از دستاوردهاي شکوهمند انقلاب حفاظت و صيانت کرده و فتنه گران و دشمنان ديرينه انقلاب اسلامي را در رسيدن به اهداف پليدشان که رخنه و نفوذ در انقلاب است ناکام بگذارند.

 در پايان اين بيانيه آمده است؛ از خداوند منان توفيقات روزافزون براي تمامي خدمتگزاران به انقلاب اسلامي ايران و سربلندي کشور و ملت را خواستاريم.

 پايان پيام

 

 

                                                                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

  •  
     
صفحه اصلي  |  معرفي سازمان  |